Почетна

назад до:"Почетна"

ВЕЛИГДЕН НА ОСТРОВ ТИНОС, ГРЦИЈА


НАСКОРО КОМПЛЕТНА ПРОГРАМА
ТИНОС - каде чука духовното срце на Грција, со религиозна атмосфера, шармантни песочни плажи, епски остров кој ги освојува вашите срца, а  спомените остануваат трајни
Поаѓање на 02.05.2024 во 20.00 часот од Битола
Враќање на 06.05.2024
Цена: 230 еур
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА
✅Превоз со високо туристички автобус
✅ Користење на wifi за цело време на патувањето
✅ Брод на релација: Рафина - Тинос - Рафина
✅ 3 ноќевања со појадок во хотел со 3*
✅Разглед на островот и  посета на селото Пирго, манастирот Св. Марина, селото Панормос....
✅ Пратител за цело време на патувањето
ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
✅ Факултативна посета на островот Миконос
✅ Туристичка такса која се наплаќа на рецепција во хотелот


назад до:"Почетна"

Новости

12.05.2017

НАЈУБАВИ ПЛАЖИ НА СИТОНИЈА


Топ 10 најубави плажи на Ситонија, вториот крак на Халкидики, кои ќе ви станат едни од омилените.

повеќе

05.11.2016

КАКО ПАТУВАЊАТА НЕ ПРАВАТ ПОДОБРИ ЛИЧНОСТИ ?


Патувањата секој ги доживува на различен начин, но со сигурност на сите ни влијаат и повеќе од одлично.

повеќе

12.05.2016

10 дена на море прават чудо за вашето тело и душа


Што точно ви носи летувањето на море?

повеќе